Календарь. 2019/20 Сезон

Дата Вакыт Өйдәге Кунактагы Исәп Искәрмә
02.08.2019 18:00 Нефтяник (Әлмәт) Ак Барс (Казан) 1:2 бул Уен турында мәгълүмат контрольный матч
07.08.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Ак Барс (Казан) 6:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
08.08.2019 12:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) 2:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
09.08.2019 12:00 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 5:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
11.08.2019 10:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) 4:3 бул Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
17.08.2019 15:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) 1:2 ОТ Уен турында мәгълүмат контроль матч
20.08.2019 15:30 Ак Барс (Казан) Динамо (Минск) 3:0 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
21.08.2019 15:30 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) 5:2 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
22.08.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Ак Барс (Казан) 2:4 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
25.08.2019 17:00 Динамо (Рига) Ак Барс (Казан) 3:2 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
03.09.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Ак Барс (Казан) 3:2 Уен турында мәгълүмат
05.09.2019 19:00 Йокерит (Хельсинки) Ак Барс (Казан) 2:5 Уен турында мәгълүмат
07.09.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Ак Барс (Казан) 3:6 Уен турында мәгълүмат
13.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Металлург (Магнитогорск) 2:1 Уен турында мәгълүмат
16.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Северсталь (Череповец) 4:3 Уен турында мәгълүмат
19.09.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 4:1 Уен турында мәгълүмат
21.09.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Ак Барс (Казан) 1:2 Уен турында мәгълүмат
23.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Ак Барс (Казан) 4:2 Уен турында мәгълүмат
25.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Ак Барс (Казан) 0:6 Уен турында мәгълүмат
28.09.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 5:0 Уен турында мәгълүмат
30.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 3:2 Уен турында мәгълүмат
02.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) СКА (Санкт-Петербург) 2:1 Уен турында мәгълүмат
06.10.2019 17:10 Динамо (Минск) Ак Барс (Казан) 2:4 Уен турында мәгълүмат
08.10.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Ак Барс (Казан) 0:4 Уен турында мәгълүмат
11.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) ЦСКА (Мәскәү) 2:5 Уен турында мәгълүмат
14.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) 3:1 Уен турында мәгълүмат
17.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Йокерит (Хельсинки) 4:3 ОТ Уен турында мәгълүмат
19.10.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) 3:1 Уен турында мәгълүмат
21.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) 1:6 Уен турында мәгълүмат
23.10.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Ак Барс (Казан) 1:0 бул Уен турында мәгълүмат
26.10.2019 17:30 Ак Барс (Казан) Барыс (Нур-Солтан) 3:2 Уен турында мәгълүмат
28.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Амур (Хабаровск) 3:1 Уен турында мәгълүмат
30.10.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Адмирал (Владивосток) 2:0 Уен турында мәгълүмат
02.11.2019 17:30 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) 4:2 Уен турында мәгълүмат
04.11.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Ак Барс (Казан) 0:2 Уен турында мәгълүмат
12.11.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Авангард (Омск) 3:0 Уен турында мәгълүмат
14.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Трактор (Чиләбе) 4:1 Уен турында мәгълүмат
20.11.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Ак Барс (Казан) 1:4 Уен турында мәгълүмат
22.11.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Ак Барс (Казан) 1:5 Уен турында мәгълүмат
24.11.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) 3:4 бул Уен турында мәгълүмат
27.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Сибирь (Новосибирск) 2:1 бул Уен турында мәгълүмат
29.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) ХК Сочи (Сочи) 0:1 Уен турында мәгълүмат
01.12.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Мәскәү) 5:2 Уен турында мәгълүмат
04.12.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Ак Барс (Казан) 2:1 бул Уен турында мәгълүмат
06.12.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Ак Барс (Казан) 3:4 Уен турында мәгълүмат
08.12.2019 17:00 Авангард (Омск) Ак Барс (Казан) 3:0 Уен турында мәгълүмат
19.12.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:? Уен турында мәгълүмат
21.12.2019 17:30 Ак Барс (Казан) Сибирь (Новосибирск) ?:? Уен турында мәгълүмат
23.12.2019 21:30 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) ?:? Уен турында мәгълүмат
25.12.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) ?:? Уен турында мәгълүмат
28.12.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Локомотив (Ярославль) ?:? Уен турында мәгълүмат
05.01.2020 17:30 Ак Барс (Казан) Трактор (Чиләбе) ?:?
07.01.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Металлург (Магнитогорск) ?:?
09.01.2020 19:30 Ак Барс (Казан) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
12.01.2020 10:00 Адмирал (Владивосток) Ак Барс (Казан) ?:?
14.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Ак Барс (Казан) ?:?
16.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Ак Барс (Казан) ?:?
21.01.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Ак Барс (Казан) ?:?
23.01.2020 19:30 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
25.01.2020 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) ?:?
27.01.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Ак Барс (Казан) ?:?
29.01.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Ак Барс (Казан) ?:?
01.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Рига) ?:?
03.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
11.02.2020 19:30 Авангард (Омск) Ак Барс (Казан) ?:?
13.02.2020 20:30 Динамо (Рига) Ак Барс (Казан) ?:?
15.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Спартак (Мәскәү) ?:?
18.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Авангард (Омск) ?:?
20.02.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Ак Барс (Казан) ?:?
23.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Минск) ?:?
25.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
27.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?