Календарь. 2019/20 Сезон

Дата Вакыт Өйдәге Кунактагы Исәп Искәрмә
02.08.2019 18:00 Нефтяник (Әлмәт) Ак Барс (Казан) 1:2 бул Уен турында мәгълүмат контрольный матч
07.08.2019 12:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Автомобилист (Екатеринбург) 1:5 Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
07.08.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Ак Барс (Казан) 6:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
08.08.2019 12:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) 2:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
08.08.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Нефтехимик (Түбән Кама) 5:3 Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
09.08.2019 12:00 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 5:1 Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
09.08.2019 16:30 Салават Юлаев (Уфа) Автомобилист (Екатеринбург) 2:3 Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
10.08.2019 10:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Салават Юлаев (Уфа) 1:2 бул Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
10.08.2019 14:00 Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Нур-Солтан) 2:3 Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
11.08.2019 10:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) 4:3 бул Уен турында мәгълүмат Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
11.08.2019 14:00 Салават Юлаев (Уфа) Барыс (Нур-Солтан) 1:2 бул Казахстан Республикасы Президенты Кубогы
17.08.2019 15:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) 1:2 ОТ Уен турында мәгълүмат контроль матч
20.08.2019 15:30 Ак Барс (Казан) Динамо (Минск) 3:0 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
20.08.2019 19:30 Динамо (Рига) Автомобилист (Екатеринбург) 3:0 Латвия Тимер Юлы Кубогы
21.08.2019 15:30 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) 5:2 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
21.08.2019 19:30 Динамо (Рига) Локомотив (Ярославль) 3:1 Латвия Тимер Юлы Кубогы
22.08.2019 15:30 Автомобилист (Екатеринбург) Динамо (Минск) 6:0 Латвия Тимер Юлы Кубогы
22.08.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Ак Барс (Казан) 2:4 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
24.08.2019 13:00 Динамо (Рига) Динамо (Минск) 3:1 Латвия Тимер Юлы Кубогы
24.08.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Автомобилист (Екатеринбург) 3:0 Латвия Тимер Юлы Кубогы
25.08.2019 13:00 Динамо (Минск) Локомотив (Ярославль) 3:5 Латвия Тимер Юлы Кубогы
25.08.2019 17:00 Динамо (Рига) Ак Барс (Казан) 3:2 Уен турында мәгълүмат Латвия Тимер Юлы Кубогы
01.09.2019 15:30 ЦСКА (Мәскәү) Авангард (Омск) 1:3
02.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Северсталь (Череповец) 3:2 ОТ
02.09.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) СКА (Санкт-Петербург) 1:3
02.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Витязь (Мәскәү өлк.) 2:4
02.09.2019 19:10 Динамо (Минск) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:4
02.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Торпедо (Түбән Новгород) 3:2
02.09.2019 19:30 Динамо (Рига) Спартак (Мәскәү) 2:1 ОТ
03.09.2019 14:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Салават Юлаев (Уфа) 4:3 бул
03.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Амур (Хабаровск) 2:1
03.09.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Адмирал (Владивосток) 1:3
03.09.2019 18:30 Йокерит (Хельсинки) Авангард (Омск) 1:3
03.09.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Ак Барс (Казан) 3:2 Уен турында мәгълүмат
04.09.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Салават Юлаев (Уфа) 0:2
04.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Витязь (Мәскәү өлк.) 3:2
04.09.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Северсталь (Череповец) 4:2
04.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) СКА (Санкт-Петербург) 3:4 ОТ
04.09.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Спартак (Мәскәү) 2:5
04.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Динамо (Минск) 3:2
04.09.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Нефтехимик (Түбән Кама) 3:2
04.09.2019 19:30 Динамо (Рига) Торпедо (Түбән Новгород) 3:0
05.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Адмирал (Владивосток) 5:1
05.09.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Амур (Хабаровск) 3:2
05.09.2019 19:00 Йокерит (Хельсинки) Ак Барс (Казан) 2:5 Уен турында мәгълүмат
06.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) СКА (Санкт-Петербург) 5:2
06.09.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Витязь (Мәскәү өлк.) 0:2
06.09.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Торпедо (Түбән Новгород) 3:4
06.09.2019 19:30 Авангард (Омск) Северсталь (Череповец) 1:5
06.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Спартак (Мәскәү) 3:2 ОТ
06.09.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Динамо (Минск) 5:4
06.09.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Нефтехимик (Түбән Кама) 3:2 ОТ
07.09.2019 10:00 Амур (Хабаровск) Трактор (Чиләбе) 1:2 ОТ
07.09.2019 13:30 Сибирь (Новосибирск) Салават Юлаев (Уфа) 1:3
07.09.2019 16:00 Йокерит (Хельсинки) Динамо (Рига) 7:2
07.09.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Ак Барс (Казан) 3:6 Уен турында мәгълүмат
08.09.2019 10:00 Амур (Хабаровск) Трактор (Чиләбе) 1:2
08.09.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Барыс (Нур-Солтан) 1:0
08.09.2019 17:00 Авангард (Омск) Торпедо (Түбән Новгород) 4:2
08.09.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) Динамо (Минск) 4:5
09.09.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Барыс (Нур-Солтан) 2:3
09.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Металлург (Магнитогорск) 3:2 бул
09.09.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Динамо (Рига) 4:0
09.09.2019 19:30 Северсталь (Череповец) ЦСКА (Мәскәү) 0:4
09.09.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Динамо (Мәскәү) 4:1
10.09.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Трактор (Чиләбе) 2:1
10.09.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) ХК Сочи (Сочи) 2:1
10.09.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Сибирь (Новосибирск) 4:2
10.09.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Авангард (Омск) 2:3 ОТ
11.09.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Барыс (Нур-Солтан) 1:3
11.09.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Трактор (Чиләбе) 1:3
11.09.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Металлург (Магнитогорск) 3:0
11.09.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Йокерит (Хельсинки) 1:4
11.09.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) ЦСКА (Мәскәү) 2:1 ОТ
12.09.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Автомобилист (Екатеринбург) 0:2
12.09.2019 19:10 Динамо (Минск) Сибирь (Новосибирск) 2:3
12.09.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Динамо (Мәскәү) 5:2
12.09.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) ХК Сочи (Сочи) 3:2 бул
12.09.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Динамо (Рига) 5:1
13.09.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Барыс (Нур-Солтан) 3:0
13.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Металлург (Магнитогорск) 2:1 Уен турында мәгълүмат
13.09.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Йокерит (Хельсинки) 6:5 ОТ
13.09.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) ЦСКА (Мәскәү) 0:3
14.09.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Трактор (Чиләбе) 1:2
14.09.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Амур (Хабаровск) 3:2
14.09.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Автомобилист (Екатеринбург) 3:5
14.09.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Мәскәү) 3:2 бул
14.09.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Сибирь (Новосибирск) 3:2 бул
14.09.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) ХК Сочи (Сочи) 0:1
15.09.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Трактор (Чиләбе) 2:1
15.09.2019 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Авангард (Омск) 3:0
15.09.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Йокерит (Хельсинки) 3:2
15.09.2019 17:10 Динамо (Минск) Металлург (Магнитогорск) 3:2
16.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Северсталь (Череповец) 4:3 Уен турында мәгълүмат
16.09.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Локомотив (Ярославль) 5:2
16.09.2019 19:30 Динамо (Рига) Амур (Хабаровск) 4:3 ОТ
17.09.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Спартак (Мәскәү) 3:0
17.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Авангард (Омск) 3:2 ОТ
17.09.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:2
17.09.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Нефтехимик (Түбән Кама) 3:0
17.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Адмирал (Владивосток) 4:2
17.09.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) СКА (Санкт-Петербург) 0:1
18.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Трактор (Чиләбе) 1:2 ОТ
18.09.2019 19:10 Динамо (Минск) Амур (Хабаровск) 1:0 ОТ
18.09.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Северсталь (Череповец) 4:1
18.09.2019 19:30 Динамо (Рига) Локомотив (Ярославль) 2:3
19.09.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 5:4 ОТ
19.09.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Спартак (Мәскәү) 4:3
19.09.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Авангард (Омск) 2:5
19.09.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 4:1 Уен турында мәгълүмат
19.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) 0:2
19.09.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Торпедо (Түбән Новгород) 5:4
19.09.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Адмирал (Владивосток) 4:0
20.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Амур (Хабаровск) 2:1
20.09.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Трактор (Чиләбе) 2:0
20.09.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Витязь (Мәскәү өлк.) 2:3
21.09.2019 14:30 Автомобилист (Екатеринбург) Спартак (Мәскәү) 2:4
21.09.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:0
21.09.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Ак Барс (Казан) 1:2 Уен турында мәгълүмат
21.09.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Торпедо (Түбән Новгород) 2:4
21.09.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Адмирал (Владивосток) 1:2 ОТ
21.09.2019 17:10 Динамо (Минск) Йокерит (Хельсинки) 5:0
21.09.2019 17:30 Динамо (Мәскәү) Динамо (Рига) 4:1
22.09.2019 17:00 Авангард (Омск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 5:2
22.09.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Витязь (Мәскәү өлк.) 2:4
23.09.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Ак Барс (Казан) 4:2 Уен турында мәгълүмат
23.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Нефтехимик (Түбән Кама) 1:2
23.09.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Рига) 6:1
23.09.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Йокерит (Хельсинки) 1:4
23.09.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) ЦСКА (Мәскәү) 2:3 бул
24.09.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Адмирал (Владивосток) 3:2
24.09.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Динамо (Минск) 4:3 ОТ
24.09.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Автомобилист (Екатеринбург) 1:0 ОТ
24.09.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Салават Юлаев (Уфа) 2:4
25.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Ак Барс (Казан) 0:6 Уен турында мәгълүмат
25.09.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Барыс (Нур-Солтан) 1:3
25.09.2019 18:30 Йокерит (Хельсинки) ЦСКА (Мәскәү) 1:5
25.09.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Динамо (Рига) 4:0
26.09.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Адмирал (Владивосток) 1:2
26.09.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:4 бул
26.09.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Минск) 3:2 бул
26.09.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Салават Юлаев (Уфа) 4:1
26.09.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Автомобилист (Екатеринбург) 1:0
26.09.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Динамо (Мәскәү) 3:4
27.09.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Барыс (Нур-Солтан) 1:2
27.09.2019 19:30 Торпедо (Түбән Новгород) ЦСКА (Мәскәү) 0:3
28.09.2019 10:00 Амур (Хабаровск) Сибирь (Новосибирск) 3:0
28.09.2019 16:00 Йокерит (Хельсинки) Автомобилист (Екатеринбург) 4:2
28.09.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 5:0 Уен турында мәгълүмат
28.09.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Динамо (Минск) 5:4 бул
28.09.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Салават Юлаев (Уфа) 4:3
28.09.2019 17:00 Авангард (Омск) Спартак (Мәскәү) 3:4 бул
28.09.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Металлург (Магнитогорск) 3:2 бул
28.09.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Динамо (Мәскәү) 4:1
29.09.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Локомотив (Ярославль) 2:1
29.09.2019 17:30 Торпедо (Түбән Новгород) ХК Сочи (Сочи) 4:1
30.09.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Сибирь (Новосибирск) 3:2 бул
30.09.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:5
30.09.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Нефтехимик (Түбән Кама) 3:2 Уен турында мәгълүмат
30.09.2019 19:30 Авангард (Омск) Металлург (Магнитогорск) 3:2
30.09.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Йокерит (Хельсинки) 1:2 ОТ
30.09.2019 19:30 Динамо (Рига) СКА (Санкт-Петербург) 0:3
01.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Локомотив (Ярославль) 4:1
01.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Торпедо (Түбән Новгород) 5:1
01.10.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) ЦСКА (Мәскәү) 3:9
01.10.2019 19:30 Динамо (Минск) ХК Сочи (Сочи) 2:1 ОТ
02.10.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Сибирь (Новосибирск) 1:2
02.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) СКА (Санкт-Петербург) 2:1 Уен турында мәгълүмат
02.10.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Йокерит (Хельсинки) 1:2
02.10.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Северсталь (Череповец) 1:2 бул
02.10.2019 19:30 Динамо (Рига) Авангард (Омск) 0:7
03.10.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 3:2
03.10.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Торпедо (Түбән Новгород) 2:1
03.10.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Локомотив (Ярославль) 5:3
03.10.2019 19:10 Динамо (Минск) Трактор (Чиләбе) 5:3
03.10.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Витязь (Мәскәү өлк.) 1:2
04.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Северсталь (Череповец) 3:1
04.10.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Авангард (Омск) 4:3 ОТ
05.10.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) Куньлунь Ред Стар (Пекин) 2:1
05.10.2019 13:30 Сибирь (Новосибирск) Нефтехимик (Түбән Кама) 4:2
05.10.2019 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Динамо (Мәскәү) 1:4
05.10.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Торпедо (Түбән Новгород) 2:3 бул
05.10.2019 17:00 ЦСКА (Мәскәү) Динамо (Рига) 6:1
05.10.2019 17:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Спартак (Мәскәү) 1:2 бул
05.10.2019 17:30 СКА (Санкт-Петербург) Трактор (Чиләбе) 1:2
06.10.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Северсталь (Череповец) 5:1
06.10.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Авангард (Омск) 2:1
06.10.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Амур (Хабаровск) 1:2
06.10.2019 17:10 Динамо (Минск) Ак Барс (Казан) 2:4 Уен турында мәгълүмат
07.10.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:0
07.10.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Динамо (Мәскәү) 1:0
07.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Трактор (Чиләбе) 3:0
07.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Металлург (Магнитогорск) 0:3
07.10.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Спартак (Мәскәү) 2:3 ОТ
07.10.2019 19:30 Динамо (Рига) Витязь (Мәскәү өлк.) 1:2
08.10.2019 18:30 Йокерит (Хельсинки) ХК Сочи (Сочи) 3:2 ОТ
08.10.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Ак Барс (Казан) 0:4 Уен турында мәгълүмат
08.10.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Амур (Хабаровск) 4:1
09.10.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:1
09.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Барыс (Нур-Солтан) 1:2
09.10.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Динамо (Мәскәү) 3:2
09.10.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Витязь (Мәскәү өлк.) 4:2
09.10.2019 19:30 Северсталь (Череповец) Спартак (Мәскәү) 3:2
09.10.2019 19:30 Динамо (Рига) Динамо (Минск) 3:2
10.10.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:1 ОТ
10.10.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Адмирал (Владивосток) 3:4 ОТ
10.10.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) ХК Сочи (Сочи) 1:0
10.10.2019 19:30 Авангард (Омск) Амур (Хабаровск) 1:0
10.10.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Автомобилист (Екатеринбург) 2:1 ОТ
11.10.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Барыс (Нур-Солтан) 0:2
11.10.2019 18:30 Йокерит (Хельсинки) Динамо (Минск) 3:2
11.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) ЦСКА (Мәскәү) 2:5 Уен турында мәгълүмат
11.10.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Салават Юлаев (Уфа) 1:2 бул
12.10.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Адмирал (Владивосток) 2:3 бул
12.10.2019 17:00 Авангард (Омск) Динамо (Рига) 4:1
12.10.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) Амур (Хабаровск) 1:2 бул
12.10.2019 17:30 Северсталь (Череповец) Металлург (Магнитогорск) 1:2
12.10.2019 17:30 Динамо (Мәскәү) Автомобилист (Екатеринбург) 6:3
13.10.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Локомотив (Ярославль) 3:6
13.10.2019 16:00 Йокерит (Хельсинки) Салават Юлаев (Уфа) 3:2 бул
13.10.2019 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) СКА (Санкт-Петербург) 1:4
13.10.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Динамо (Минск) 3:0
13.10.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) ЦСКА (Мәскәү) 0:2
14.10.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Адмирал (Владивосток) 0:1 ОТ
14.10.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Динамо (Рига) 3:4
14.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) 3:1 Уен турында мәгълүмат
14.10.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Сибирь (Новосибирск) 2:1 ОТ
14.10.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Металлург (Магнитогорск) 6:3
15.10.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Локомотив (Ярославль) 2:1
15.10.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Северсталь (Череповец) 1:2 ОТ
15.10.2019 19:00 Авангард (Омск) СКА (Санкт-Петербург) 3:2
15.10.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Салават Юлаев (Уфа) 1:2
16.10.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Динамо (Рига) 3:4 ОТ
16.10.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) ЦСКА (Мәскәү) 1:2
16.10.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Сибирь (Новосибирск) 1:2
16.10.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Металлург (Магнитогорск) 3:4 ОТ
17.10.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Северсталь (Череповец) 1:0
17.10.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Локомотив (Ярославль) 3:4 бул
17.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Йокерит (Хельсинки) 4:3 ОТ Уен турында мәгълүмат
17.10.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) СКА (Санкт-Петербург) 2:1
17.10.2019 19:10 Динамо (Минск) Торпедо (Түбән Новгород) 0:6
17.10.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Трактор (Чиләбе) 3:1
18.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Авангард (Омск) 1:3
18.10.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Сибирь (Новосибирск) 1:4
19.10.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) Северсталь (Череповец) 5:3
19.10.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо (Мәскәү) 1:2
19.10.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) 3:1 Уен турында мәгълүмат
19.10.2019 17:00 ЦСКА (Мәскәү) Трактор (Чиләбе) 3:0
19.10.2019 17:00 Йокерит (Хельсинки) Торпедо (Түбән Новгород) 3:4 ОТ
20.10.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Витязь (Мәскәү өлк.) 3:2 ОТ
20.10.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Авангард (Омск) 3:0
20.10.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Спартак (Мәскәү) 2:3
20.10.2019 17:30 Динамо (Рига) Нефтехимик (Түбән Кама) 1:2
21.10.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Динамо (Мәскәү) 1:5
21.10.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) ХК Сочи (Сочи) 3:2
21.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) 1:6 Уен турында мәгълүмат
21.10.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Трактор (Чиләбе) 1:2
21.10.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Торпедо (Түбән Новгород) 5:2
22.10.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Витязь (Мәскәү өлк.) 4:1
22.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Авангард (Омск) 1:2 бул
22.10.2019 18:30 Йокерит (Хельсинки) Спартак (Мәскәү) 2:3
22.10.2019 19:10 Динамо (Минск) Барыс (Нур-Солтан) 1:2 бул
22.10.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Нефтехимик (Түбән Кама) 2:3 бул
23.10.2019 12:00 Амур (Хабаровск) ХК Сочи (Сочи) ?:?
23.10.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Динамо (Мәскәү) ?:?
23.10.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Ак Барс (Казан) ?:? Уен турында мәгълүмат
23.10.2019 19:30 Динамо (Рига) Трактор (Чиләбе) ?:?
24.10.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
24.10.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
24.10.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Спартак (Мәскәү) ?:?
24.10.2019 19:30 Локомотив (Ярославль) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
24.10.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Йокерит (Хельсинки) ?:?
25.10.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) ХК Сочи (Сочи) ?:?
25.10.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Металлург (Магнитогорск) ?:?
25.10.2019 19:30 Авангард (Омск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
25.10.2019 19:30 Динамо (Минск) Динамо (Рига) ?:?
26.10.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Амур (Хабаровск) ?:?
26.10.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Йокерит (Хельсинки) ?:?
26.10.2019 17:30 Ак Барс (Казан) Барыс (Нур-Солтан) ?:? Уен турында мәгълүмат
26.10.2019 17:30 Локомотив (Ярославль) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
27.10.2019 13:30 Сибирь (Новосибирск) Металлург (Магнитогорск) ?:?
27.10.2019 17:00 Авангард (Омск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
27.10.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
27.10.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) Динамо (Рига) ?:?
27.10.2019 17:10 Динамо (Минск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
28.10.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Амур (Хабаровск) ?:? Уен турында мәгълүмат
28.10.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Адмирал (Владивосток) ?:?
28.10.2019 19:00 Северсталь (Череповец) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
29.10.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
29.10.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Металлург (Магнитогорск) ?:?
29.10.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Локомотив (Ярославль) ?:?
29.10.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Авангард (Омск) ?:?
29.10.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Йокерит (Хельсинки) ?:?
29.10.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
29.10.2019 20:30 Динамо (Рига) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
30.10.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Динамо (Минск) ?:?
30.10.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Амур (Хабаровск) ?:?
30.10.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Адмирал (Владивосток) ?:? Уен турында мәгълүмат
30.10.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
31.10.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
31.10.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
31.10.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
31.10.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
31.10.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Северсталь (Череповец) ?:?
31.10.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Локомотив (Ярославль) ?:?
01.11.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Динамо (Минск) ?:?
01.11.2019 19:30 Авангард (Омск) Амур (Хабаровск) ?:?
01.11.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Динамо (Рига) ?:?
02.11.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
02.11.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
02.11.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Северсталь (Череповец) ?:?
02.11.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Локомотив (Ярославль) ?:?
02.11.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) Адмирал (Владивосток) ?:?
02.11.2019 17:00 Йокерит (Хельсинки) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
02.11.2019 17:30 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) ?:?
03.11.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Динамо (Минск) ?:?
03.11.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Сибирь (Новосибирск) ?:?
03.11.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Динамо (Рига) ?:?
03.11.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
03.11.2019 17:30 Авангард (Омск) Динамо (Мәскәү) ?:?
04.11.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Ак Барс (Казан) ?:?
04.11.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Адмирал (Владивосток) ?:?
04.11.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
04.11.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
12.11.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Трактор (Чиләбе) ?:?
12.11.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Сибирь (Новосибирск) ?:?
12.11.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
12.11.2019 19:10 Динамо (Минск) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
12.11.2019 19:30 Ак Барс (Казан) Авангард (Омск) ?:?
12.11.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
12.11.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Спартак (Мәскәү) ?:?
12.11.2019 20:30 Динамо (Рига) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
13.11.2019 12:00 Амур (Хабаровск) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
13.11.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Йокерит (Хельсинки) ?:?
13.11.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) ХК Сочи (Сочи) ?:?
13.11.2019 19:30 Динамо (Минск) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
14.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Трактор (Чиләбе) ?:?
14.11.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
14.11.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Авангард (Омск) ?:?
14.11.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Сибирь (Новосибирск) ?:?
14.11.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
14.11.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
14.11.2019 20:30 Динамо (Рига) Спартак (Мәскәү) ?:?
15.11.2019 12:00 Адмирал (Владивосток) Йокерит (Хельсинки) ?:?
15.11.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
15.11.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) ХК Сочи (Сочи) ?:?
15.11.2019 20:30 Динамо (Рига) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
16.11.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
16.11.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Спартак (Мәскәү) ?:?
16.11.2019 17:00 Динамо (Мәскәү) Сибирь (Новосибирск) ?:?
16.11.2019 19:10 Динамо (Минск) Авангард (Омск) ?:?
17.11.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
17.11.2019 10:00 Амур (Хабаровск) Йокерит (Хельсинки) ?:?
17.11.2019 12:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Металлург (Магнитогорск) ?:?
17.11.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
17.11.2019 17:30 Торпедо (Түбән Новгород) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
17.11.2019 18:00 Динамо (Рига) ХК Сочи (Сочи) ?:?
18.11.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Динамо (Мәскәү) ?:?
18.11.2019 19:30 Авангард (Омск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
18.11.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Северсталь (Череповец) ?:?
19.11.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Металлург (Магнитогорск) ?:?
19.11.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
19.11.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Йокерит (Хельсинки) ?:?
19.11.2019 19:30 Торпедо (Түбән Новгород) Динамо (Минск) ?:?
20.11.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Ак Барс (Казан) ?:?
20.11.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
20.11.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
20.11.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Локомотив (Ярославль) ?:?
20.11.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Северсталь (Череповец) ?:?
20.11.2019 20:30 Динамо (Рига) Динамо (Мәскәү) ?:?
21.11.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Металлург (Магнитогорск) ?:?
21.11.2019 19:30 Авангард (Омск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
21.11.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Динамо (Минск) ?:?
22.11.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
22.11.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Ак Барс (Казан) ?:?
22.11.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Амур (Хабаровск) ?:?
22.11.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
22.11.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Динамо (Рига) ?:?
22.11.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Северсталь (Череповец) ?:?
22.11.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Локомотив (Ярославль) ?:?
22.11.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Динамо (Мәскәү) ?:?
23.11.2019 17:00 Авангард (Омск) Динамо (Минск) ?:?
24.11.2019 13:30 Сибирь (Новосибирск) Адмирал (Владивосток) ?:?
24.11.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Амур (Хабаровск) ?:?
24.11.2019 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) ?:?
24.11.2019 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
24.11.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
24.11.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Динамо (Рига) ?:?
24.11.2019 17:30 Йокерит (Хельсинки) Локомотив (Ярославль) ?:?
25.11.2019 19:30 Авангард (Омск) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
25.11.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
25.11.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
26.11.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
26.11.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
26.11.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
26.11.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Рига) ?:?
26.11.2019 19:10 Динамо (Минск) Адмирал (Владивосток) ?:?
26.11.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Локомотив (Ярославль) ?:?
26.11.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Амур (Хабаровск) ?:?
27.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Сибирь (Новосибирск) ?:?
27.11.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
27.11.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) ХК Сочи (Сочи) ?:?
28.11.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Авангард (Омск) ?:?
28.11.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
28.11.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
28.11.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
28.11.2019 19:30 Северсталь (Череповец) Адмирал (Владивосток) ?:?
29.11.2019 19:00 Ак Барс (Казан) ХК Сочи (Сочи) ?:?
29.11.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Динамо (Минск) ?:?
29.11.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Динамо (Мәскәү) ?:?
29.11.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Сибирь (Новосибирск) ?:?
30.11.2019 10:00 Амур (Хабаровск) Спартак (Мәскәү) ?:?
30.11.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Авангард (Омск) ?:?
30.11.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
30.11.2019 18:00 Динамо (Рига) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
01.12.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Динамо (Минск) ?:?
01.12.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Мәскәү) ?:?
01.12.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
01.12.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) ХК Сочи (Сочи) ?:?
01.12.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Сибирь (Новосибирск) ?:?
02.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Авангард (Омск) ?:?
02.12.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Спартак (Мәскәү) ?:?
02.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
02.12.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Йокерит (Хельсинки) ?:?
02.12.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
03.12.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Трактор (Чиләбе) ?:?
03.12.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Металлург (Магнитогорск) ?:?
03.12.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
03.12.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Динамо (Минск) ?:?
04.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
04.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Спартак (Мәскәү) ?:?
04.12.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Авангард (Омск) ?:?
04.12.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Йокерит (Хельсинки) ?:?
04.12.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Ак Барс (Казан) ?:?
04.12.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Динамо (Мәскәү) ?:?
04.12.2019 20:30 Динамо (Рига) Северсталь (Череповец) ?:?
05.12.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Металлург (Магнитогорск) ?:?
05.12.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Трактор (Чиләбе) ?:?
05.12.2019 19:30 ХК Сочи (Сочи) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
06.12.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
06.12.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Йокерит (Хельсинки) ?:?
06.12.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Ак Барс (Казан) ?:?
06.12.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Динамо (Мәскәү) ?:?
06.12.2019 19:10 Динамо (Минск) Северсталь (Череповец) ?:?
07.12.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
07.12.2019 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Динамо (Рига) ?:?
07.12.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Трактор (Чиләбе) ?:?
07.12.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
08.12.2019 17:00 Авангард (Омск) Ак Барс (Казан) ?:?
08.12.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
08.12.2019 17:00 Северсталь (Череповец) Локомотив (Ярославль) ?:?
08.12.2019 17:10 Динамо (Минск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
09.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
09.12.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Динамо (Рига) ?:?
09.12.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Сибирь (Новосибирск) ?:?
09.12.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
09.12.2019 19:30 Авангард (Омск) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
09.12.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
09.12.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Спартак (Мәскәү) ?:?
17.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Адмирал (Владивосток) ?:?
17.12.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Амур (Хабаровск) ?:?
17.12.2019 17:00 Металлург (Магнитогорск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
17.12.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Сибирь (Новосибирск) ?:?
17.12.2019 19:10 Динамо (Минск) Локомотив (Ярославль) ?:?
17.12.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Йокерит (Хельсинки) ?:?
17.12.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Северсталь (Череповец) ?:?
17.12.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
17.12.2019 20:30 Динамо (Рига) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
18.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Адмирал (Владивосток) ?:?
18.12.2019 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
18.12.2019 19:10 Динамо (Минск) ХК Сочи (Сочи) ?:?
19.12.2019 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
19.12.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Амур (Хабаровск) ?:?
19.12.2019 19:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
19.12.2019 19:30 Авангард (Омск) Сибирь (Новосибирск) ?:?
19.12.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Динамо (Рига) ?:?
19.12.2019 19:30 Динамо (Мәскәү) Северсталь (Череповец) ?:?
19.12.2019 19:30 СКА (Санкт-Петербург) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
19.12.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Локомотив (Ярославль) ?:?
20.12.2019 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
20.12.2019 19:30 Спартак (Мәскәү) ХК Сочи (Сочи) ?:?
21.12.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) Динамо (Минск) ?:?
21.12.2019 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
21.12.2019 15:00 Трактор (Чиләбе) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
21.12.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Сибирь (Новосибирск) ?:?
21.12.2019 17:00 Локомотив (Ярославль) Северсталь (Череповец) ?:?
21.12.2019 17:00 Авангард (Омск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
21.12.2019 17:00 Йокерит (Хельсинки) Динамо (Рига) ?:?
22.12.2019 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
22.12.2019 17:00 Динамо (Мәскәү) ХК Сочи (Сочи) ?:?
22.12.2019 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Металлург (Магнитогорск) ?:?
22.12.2019 17:00 Спартак (Мәскәү) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
23.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Динамо (Минск) ?:?
23.12.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
23.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
23.12.2019 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Ак Барс (Казан) ?:?
23.12.2019 19:00 Северсталь (Череповец) Трактор (Чиләбе) ?:?
24.12.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Металлург (Магнитогорск) ?:?
25.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
25.12.2019 12:30 Адмирал (Владивосток) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
25.12.2019 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо (Минск) ?:?
25.12.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) Спартак (Мәскәү) ?:?
25.12.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
25.12.2019 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Ак Барс (Казан) ?:?
25.12.2019 19:00 Северсталь (Череповец) ХК Сочи (Сочи) ?:?
25.12.2019 19:30 Авангард (Омск) Трактор (Чиләбе) ?:?
25.12.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Динамо (Мәскәү) ?:?
26.12.2019 18:00 Динамо (Рига) Металлург (Магнитогорск) ?:?
26.12.2019 19:00 Локомотив (Ярославль) Йокерит (Хельсинки) ?:?
27.12.2019 12:00 Амур (Хабаровск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
27.12.2019 15:30 Сибирь (Новосибирск) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
27.12.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Динамо (Мәскәү) ?:?
27.12.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Спартак (Мәскәү) ?:?
28.12.2019 13:30 Сибирь (Новосибирск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
28.12.2019 17:00 Ак Барс (Казан) Локомотив (Ярославль) ?:?
28.12.2019 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Авангард (Омск) ?:?
28.12.2019 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Динамо (Рига) ?:?
28.12.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Йокерит (Хельсинки) ?:?
28.12.2019 17:00 ЦСКА (Мәскәү) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
29.12.2019 10:00 Адмирал (Владивосток) Амур (Хабаровск) ?:?
29.12.2019 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
29.12.2019 15:00 Металлург (Магнитогорск) Динамо (Мәскәү) ?:?
29.12.2019 17:00 Северсталь (Череповец) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
29.12.2019 17:00 ХК Сочи (Сочи) Спартак (Мәскәү) ?:?
30.12.2019 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
30.12.2019 17:00 Трактор (Чиләбе) Авангард (Омск) ?:?
30.12.2019 19:10 Динамо (Минск) Динамо (Рига) ?:?
30.12.2019 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Локомотив (Ярославль) ?:?
30.12.2019 19:30 Йокерит (Хельсинки) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
03.01.2020 13:30 Сибирь (Новосибирск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
03.01.2020 15:00 Металлург (Магнитогорск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
03.01.2020 17:00 Локомотив (Ярославль) Амур (Хабаровск) ?:?
03.01.2020 17:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Минск) ?:?
03.01.2020 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Трактор (Чиләбе) ?:?
03.01.2020 17:00 Авангард (Омск) Адмирал (Владивосток) ?:?
03.01.2020 17:00 Динамо (Мәскәү) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
03.01.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
03.01.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
04.01.2020 17:00 ХК Сочи (Сочи) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
04.01.2020 18:00 Динамо (Рига) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
05.01.2020 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
05.01.2020 15:00 Металлург (Магнитогорск) Сибирь (Новосибирск) ?:?
05.01.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Трактор (Чиләбе) ?:?
05.01.2020 17:00 Локомотив (Ярославль) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
05.01.2020 17:00 Северсталь (Череповец) Амур (Хабаровск) ?:?
05.01.2020 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Адмирал (Владивосток) ?:?
05.01.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) Динамо (Мәскәү) ?:?
05.01.2020 17:10 Динамо (Минск) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
06.01.2020 14:30 Салават Юлаев (Уфа) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
06.01.2020 17:00 Авангард (Омск) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
06.01.2020 20:30 Динамо (Рига) Йокерит (Хельсинки) ?:?
07.01.2020 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Сибирь (Новосибирск) ?:?
07.01.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Металлург (Магнитогорск) ?:?
07.01.2020 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Адмирал (Владивосток) ?:?
07.01.2020 17:00 Динамо (Мәскәү) Амур (Хабаровск) ?:?
07.01.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
07.01.2020 17:00 ХК Сочи (Сочи) Трактор (Чиләбе) ?:?
07.01.2020 17:10 Динамо (Минск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
08.01.2020 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Локомотив (Ярославль) ?:?
08.01.2020 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
08.01.2020 17:00 Динамо (Мәскәү) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
08.01.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) Йокерит (Хельсинки) ?:?
08.01.2020 20:30 Динамо (Рига) Северсталь (Череповец) ?:?
09.01.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Адмирал (Владивосток) ?:?
09.01.2020 17:00 Металлург (Магнитогорск) Амур (Хабаровск) ?:?
09.01.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
10.01.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Локомотив (Ярославль) ?:?
10.01.2020 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Динамо (Мәскәү) ?:?
10.01.2020 19:10 Динамо (Минск) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
10.01.2020 19:30 ХК Сочи (Сочи) Спартак (Мәскәү) ?:?
10.01.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
10.01.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) Северсталь (Череповец) ?:?
11.01.2020 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Авангард (Омск) ?:?
11.01.2020 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
11.01.2020 17:00 Йокерит (Хельсинки) Северсталь (Череповец) ?:?
12.01.2020 10:00 Адмирал (Владивосток) Ак Барс (Казан) ?:?
12.01.2020 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Локомотив (Ярославль) ?:?
12.01.2020 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Динамо (Рига) ?:?
12.01.2020 15:00 Трактор (Чиләбе) ХК Сочи (Сочи) ?:?
12.01.2020 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
12.01.2020 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Динамо (Мәскәү) ?:?
12.01.2020 17:00 ЦСКА (Мәскәү) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
12.01.2020 17:10 Динамо (Минск) Спартак (Мәскәү) ?:?
13.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Авангард (Омск) ?:?
13.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Сибирь (Новосибирск) ?:?
14.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Ак Барс (Казан) ?:?
14.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Сибирь (Новосибирск) ?:?
14.01.2020 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
14.01.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Металлург (Магнитогорск) ?:?
14.01.2020 19:00 Северсталь (Череповец) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
14.01.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) ХК Сочи (Сочи) ?:?
14.01.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Йокерит (Хельсинки) ?:?
14.01.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Динамо (Рига) ?:?
14.01.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Динамо (Минск) ?:?
15.01.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) Авангард (Омск) ?:?
16.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Сибирь (Новосибирск) ?:?
16.01.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) Авангард (Омск) ?:?
16.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Ак Барс (Казан) ?:?
16.01.2020 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Металлург (Магнитогорск) ?:?
16.01.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
16.01.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Трактор (Чиләбе) ?:?
16.01.2020 19:00 Северсталь (Череповец) Спартак (Мәскәү) ?:?
16.01.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Динамо (Мәскәү) ?:?
16.01.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Динамо (Минск) ?:?
16.01.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Йокерит (Хельсинки) ?:?
16.01.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) ХК Сочи (Сочи) ?:?
21.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Амур (Хабаровск) ?:?
21.01.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Трактор (Чиләбе) ?:?
21.01.2020 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Адмирал (Владивосток) ?:?
21.01.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
21.01.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Локомотив (Ярославль) ?:?
21.01.2020 19:10 Динамо (Минск) Спартак (Мәскәү) ?:?
21.01.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Ак Барс (Казан) ?:?
21.01.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Авангард (Омск) ?:?
21.01.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
21.01.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
21.01.2020 20:30 Динамо (Рига) ХК Сочи (Сочи) ?:?
22.01.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Амур (Хабаровск) ?:?
23.01.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Трактор (Чиләбе) ?:?
23.01.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
23.01.2020 19:00 Локомотив (Ярославль) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
23.01.2020 19:30 Авангард (Омск) ХК Сочи (Сочи) ?:?
23.01.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
23.01.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
23.01.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Северсталь (Череповец) ?:?
23.01.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) Адмирал (Владивосток) ?:?
24.01.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Сибирь (Новосибирск) ?:?
24.01.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Металлург (Магнитогорск) ?:?
25.01.2020 14:30 Салават Юлаев (Уфа) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
25.01.2020 15:00 Автомобилист (Екатеринбург) Ак Барс (Казан) ?:?
25.01.2020 17:00 Витязь (Мәскәү өлк.) Локомотив (Ярославль) ?:?
25.01.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) Трактор (Чиләбе) ?:?
25.01.2020 17:00 Йокерит (Хельсинки) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
25.01.2020 17:10 Динамо (Минск) Северсталь (Череповец) ?:?
25.01.2020 18:00 Динамо (Рига) Адмирал (Владивосток) ?:?
26.01.2020 17:00 Авангард (Омск) Металлург (Магнитогорск) ?:?
26.01.2020 17:00 СКА (Санкт-Петербург) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
26.01.2020 17:00 ЦСКА (Мәскәү) Сибирь (Новосибирск) ?:?
26.01.2020 17:00 Йокерит (Хельсинки) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
27.01.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Ак Барс (Казан) ?:?
27.01.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
27.01.2020 19:00 Северсталь (Череповец) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
27.01.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
27.01.2020 19:30 ХК Сочи (Сочи) Локомотив (Ярославль) ?:?
28.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
28.01.2020 19:30 Авангард (Омск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
28.01.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
28.01.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Динамо (Минск) ?:?
28.01.2020 20:30 Динамо (Рига) Сибирь (Новосибирск) ?:?
29.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
29.01.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
29.01.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Ак Барс (Казан) ?:?
30.01.2020 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
30.01.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Динамо (Минск) ?:?
30.01.2020 17:00 Металлург (Магнитогорск) Йокерит (Хельсинки) ?:?
30.01.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
30.01.2020 19:00 Локомотив (Ярославль) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
30.01.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Динамо (Рига) ?:?
30.01.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Авангард (Омск) ?:?
30.01.2020 19:30 ХК Сочи (Сочи) Северсталь (Череповец) ?:?
31.01.2020 12:00 Амур (Хабаровск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
31.01.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
01.02.2020 13:30 Сибирь (Новосибирск) Динамо (Минск) ?:?
01.02.2020 14:00 Барыс (Нур-Солтан) Авангард (Омск) ?:?
01.02.2020 15:00 Металлург (Магнитогорск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
01.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Рига) ?:?
01.02.2020 17:00 Локомотив (Ярославль) Йокерит (Хельсинки) ?:?
01.02.2020 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Северсталь (Череповец) ?:?
01.02.2020 17:00 Спартак (Мәскәү) Динамо (Мәскәү) ?:?
01.02.2020 17:00 ХК Сочи (Сочи) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
02.02.2020 10:00 Адмирал (Владивосток) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
02.02.2020 10:00 Куньлунь Ред Стар (Пекин) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
03.02.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) Амур (Хабаровск) ?:?
03.02.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
03.02.2020 17:00 Металлург (Магнитогорск) Авангард (Омск) ?:?
03.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
03.02.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Северсталь (Череповец) ?:?
03.02.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Локомотив (Ярославль) ?:?
03.02.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
03.02.2020 20:30 Динамо (Рига) Йокерит (Хельсинки) ?:?
11.02.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
11.02.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
11.02.2020 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Адмирал (Владивосток) ?:?
11.02.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Локомотив (Ярославль) ?:?
11.02.2020 19:30 Авангард (Омск) Ак Барс (Казан) ?:?
11.02.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) ХК Сочи (Сочи) ?:?
11.02.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Амур (Хабаровск) ?:?
11.02.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Металлург (Магнитогорск) ?:?
11.02.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
11.02.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) Трактор (Чиләбе) ?:?
11.02.2020 20:30 Динамо (Рига) Динамо (Минск) ?:?
13.02.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) ХК Сочи (Сочи) ?:?
13.02.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Йокерит (Хельсинки) ?:?
13.02.2020 17:00 Салават Юлаев (Уфа) Спартак (Мәскәү) ?:?
13.02.2020 19:00 Локомотив (Ярославль) Динамо (Минск) ?:?
13.02.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Металлург (Магнитогорск) ?:?
13.02.2020 19:00 Северсталь (Череповец) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
13.02.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
13.02.2020 19:30 Авангард (Омск) Адмирал (Владивосток) ?:?
13.02.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Амур (Хабаровск) ?:?
13.02.2020 19:30 Динамо (Мәскәү) Трактор (Чиләбе) ?:?
13.02.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
13.02.2020 20:30 Динамо (Рига) Ак Барс (Казан) ?:?
15.02.2020 13:30 Сибирь (Новосибирск) Северсталь (Череповец) ?:?
15.02.2020 14:00 Барыс (Нур-Солтан) ХК Сочи (Сочи) ?:?
15.02.2020 14:30 Салават Юлаев (Уфа) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
15.02.2020 15:00 Трактор (Чиләбе) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
15.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Спартак (Мәскәү) ?:?
15.02.2020 17:00 Локомотив (Ярославль) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
15.02.2020 17:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Адмирал (Владивосток) ?:?
15.02.2020 17:00 Торпедо (Түбән Новгород) Амур (Хабаровск) ?:?
15.02.2020 17:00 Йокерит (Хельсинки) Металлург (Магнитогорск) ?:?
15.02.2020 17:10 Динамо (Минск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
15.02.2020 18:00 Динамо (Рига) Динамо (Мәскәү) ?:?
17.02.2020 17:00 Металлург (Магнитогорск) Куньлунь Ред Стар (Пекин) ?:?
17.02.2020 17:00 Салават Юлаев (Уфа) ХК Сочи (Сочи) ?:?
17.02.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Северсталь (Череповец) ?:?
17.02.2020 19:00 Нефтехимик (Түбән Кама) Амур (Хабаровск) ?:?
17.02.2020 19:10 Динамо (Минск) ЦСКА (Мәскәү) ?:?
17.02.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Адмирал (Владивосток) ?:?
17.02.2020 19:30 Йокерит (Хельсинки) Динамо (Мәскәү) ?:?
17.02.2020 20:30 Динамо (Рига) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
18.02.2020 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Сибирь (Новосибирск) ?:?
18.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Авангард (Омск) ?:?
18.02.2020 19:00 Локомотив (Ярославль) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
18.02.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
19.02.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Адмирал (Владивосток) ?:?
19.02.2020 19:00 Северсталь (Череповец) Динамо (Мәскәү) ?:?
20.02.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Динамо (Рига) ?:?
20.02.2020 17:00 Автомобилист (Екатеринбург) Сибирь (Новосибирск) ?:?
20.02.2020 19:30 Спартак (Мәскәү) Ак Барс (Казан) ?:?
20.02.2020 19:30 СКА (Санкт-Петербург) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
20.02.2020 19:30 ХК Сочи (Сочи) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
21.02.2020 16:30 Барыс (Нур-Солтан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
21.02.2020 17:00 Металлург (Магнитогорск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
21.02.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) Динамо (Минск) ?:?
22.02.2020 10:00 Адмирал (Владивосток) Динамо (Рига) ?:?
22.02.2020 15:00 Трактор (Чиләбе) Сибирь (Новосибирск) ?:?
22.02.2020 17:00 Северсталь (Череповец) Витязь (Мәскәү өлк.) ?:?
22.02.2020 17:00 ХК Сочи (Сочи) Торпедо (Түбән Новгород) ?:?
23.02.2020 10:00 Амур (Хабаровск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
23.02.2020 15:00 Металлург (Магнитогорск) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
23.02.2020 17:00 Ак Барс (Казан) Динамо (Минск) ?:?
23.02.2020 17:00 Авангард (Омск) Локомотив (Ярославль) ?:?
23.02.2020 17:00 Динамо (Мәскәү) Спартак (Мәскәү) ?:?
23.02.2020 17:00 Йокерит (Хельсинки) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
24.02.2020 10:00 Адмирал (Владивосток) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
24.02.2020 10:00 Амур (Хабаровск) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
24.02.2020 14:30 Куньлунь Ред Стар (Пекин) Динамо (Рига) ?:?
25.02.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Металлург (Магнитогорск) ?:?
25.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Салават Юлаев (Уфа) ?:?
25.02.2020 19:00 Северсталь (Череповец) ХК Сочи (Сочи) ?:?
25.02.2020 19:00 Торпедо (Түбән Новгород) Йокерит (Хельсинки) ?:?
25.02.2020 19:10 Динамо (Минск) Локомотив (Ярославль) ?:?
25.02.2020 19:30 Авангард (Омск) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
25.02.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Спартак (Мәскәү) ?:?
25.02.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) СКА (Санкт-Петербург) ?:?
26.02.2020 12:00 Амур (Хабаровск) Барыс (Нур-Солтан) ?:?
26.02.2020 12:30 Адмирал (Владивосток) Нефтехимик (Түбән Кама) ?:?
26.02.2020 15:30 Сибирь (Новосибирск) Динамо (Рига) ?:?
27.02.2020 17:00 Трактор (Чиләбе) Металлург (Магнитогорск) ?:?
27.02.2020 19:00 Ак Барс (Казан) Автомобилист (Екатеринбург) ?:?
27.02.2020 19:10 Динамо (Минск) Динамо (Мәскәү) ?:?
27.02.2020 19:30 Авангард (Омск) Йокерит (Хельсинки) ?:?
27.02.2020 19:30 Витязь (Мәскәү өлк.) Локомотив (Ярославль) ?:?
27.02.2020 19:30 ЦСКА (Мәскәү) ХК Сочи (Сочи) ?:?