ВАКЫЙГАЛАР

  • Март
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    24 Лого 25 26 Лого 27 28 29 01
    Лого 02 03 Лого 04 05 Лого 06 07 Лого 08
    09 10 11 12 13 14 15
    16 17 18 19 20 21 22
    23 24 25 26 27 28 29
    30 31 01 02 03 04 05
    Өй матчлары Кунак матчлары
    Уен календаре - монда
  • март 2020
    12.03.2020

    Спартак

    Мәскәү

    2

    Динамо

    Мәскәү

    3

    11.03.2020

    Локомотив

    Ярославль

    1

    Йокерит

    Хельсинки

    5

    Салават Юлаев

    Уфа

    4

    Авангард

    Омск

    1

    10.03.2020

    Динамо

    Мәскәү

    4

    Спартак

    Мәскәү

    1

    Автомобилист

    Екатеринбург

    1

    Сибирь

    Новосибирск

    2

    09.03.2020

    Йокерит

    Хельсинки

    2

    Локомотив

    Ярославль

    4

    Авангард

    Омск

    3

    Салават Юлаев

    Уфа

    6

    Барыс

    Нур-Солтан

    5

    Металлург

    Магнитогорск

    2

    08.03.2020

    Спартак

    Мәскәү

    3

    Динамо

    Мәскәү

    2

    Торпедо

    Түбән Новгород

    2

    ЦСКА

    Мәскәү

    3

    Нефтехимик

    Түбән Кама

    0

    Ак Барс

    Казан

    1

    Сибирь

    Новосибирск

    1

    Автомобилист

    Екатеринбург

    5

    Все результаты

Медиа

  • Воронин переходит в «Ак Барс»

    Стефан Да Коста − в «Ак Барсе»!

    Бурмистров возвращается в Казань!

    Выпуск №15 программы Pro Ак Барс от 26.04.2020

    Чемпионская банда «Ак Барса» − запись прямого эфира от 22.04.20

    Хоккей глазами судей КХЛ | On the ice with hockey referees

  • Лучшие фото сезона 2019/20

    Тренировка «Ак Барса» в Казани

    «Нефтехимик» (Түбән Кама) - «Ак Барс»

    Тренировка «Ак Барса» в Нижнекамске

    «Нефтехимик» (Түбән Кама) - «Ак Барс»

    «Ак Барс» - «Нефтехимик» (Түбән Кама)

Турнир таблицалары

  • Конференцияләр
    Дивизионнар
    КХЛ

    Көнчыгыш конференциясе

    Место Команда У О
    1 Ак Барс (Казан) 62 93
    2 Барыс (Нур-Солтан) 62 84
    3 Авангард (Омск) 62 83
    4 Автомобилист (Екатеринбург) 62 78
    5 Сибирь (Новосибирск) 62 74
    6 Салават Юлаев (Уфа) 62 68
    7 Металлург (Магнитогорск) 62 65
    8 Нефтехимик (Түбән Кама) 62 64
    9 Амур (Хабаровск) 62 62
    10 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 62 60
    11 Трактор (Чиләбе) 62 56
    12 Адмирал (Владивосток) 62 56

    Көнбатыш конференциясе

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 62 94
    2 СКА (Санкт-Петербург) 62 93
    3 Йокерит (Хельсинки) 62 84
    4 Динамо (Мәскәү) 62 82
    5 Спартак (Мәскәү) 62 77
    6 Локомотив (Ярославль) 62 73
    7 Витязь (Мәскәү өлк.) 62 65
    8 Торпедо (Түбән Новгород) 62 64
    9 ХК Сочи (Сочи) 62 59
    10 Северсталь (Череповец) 62 58
    11 Динамо (Рига) 62 41
    12 Динамо (Минск) 62 39

    Харламов дивизионы

    Место Команда У О
    1 Ак Барс (Казан) 62 93
    2 Автомобилист (Екатеринбург) 62 78
    3 Сибирь (Новосибирск) 62 74
    4 Металлург (Магнитогорск) 62 65
    5 Нефтехимик (Түбән Кама) 62 64
    6 Трактор (Чиләбе) 62 56

    Чернышев дивизионы

    Место Команда У О
    1 Барыс (Нур-Солтан) 62 84
    2 Авангард (Омск) 62 83
    3 Салават Юлаев (Уфа) 62 68
    4 Амур (Хабаровск) 62 62
    5 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 62 60
    6 Адмирал (Владивосток) 62 56

    Бобров дивизионы

    Место Команда У О
    1 СКА (Санкт-Петербург) 62 93
    2 Йокерит (Хельсинки) 62 84
    3 Динамо (Мәскәү) 62 82
    4 Спартак (Мәскәү) 62 77
    5 Северсталь (Череповец) 62 58
    6 Динамо (Рига) 62 41

    Тарасов дивизионы

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 62 94
    2 Локомотив (Ярославль) 62 73
    3 Витязь (Мәскәү өлк.) 62 65
    4 Торпедо (Түбән Новгород) 62 64
    5 ХК Сочи (Сочи) 62 59
    6 Динамо (Минск) 62 39

    Общая таблица КХЛ

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 62 94
    2 Ак Барс (Казан) 62 93
    3 СКА (Санкт-Петербург) 62 93
    4 Барыс (Нур-Солтан) 62 84
    5 Йокерит (Хельсинки) 62 84
    6 Авангард (Омск) 62 83
    7 Динамо (Мәскәү) 62 82
    8 Автомобилист (Екатеринбург) 62 78
    9 Спартак (Мәскәү) 62 77
    10 Сибирь (Новосибирск) 62 74
    11 Локомотив (Ярославль) 62 73
    12 Салават Юлаев (Уфа) 62 68
    13 Металлург (Магнитогорск) 62 65
    14 Витязь (Мәскәү өлк.) 62 65
    15 Торпедо (Түбән Новгород) 62 64
    16 Нефтехимик (Түбән Кама) 62 64
    17 Амур (Хабаровск) 62 62
    18 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 62 60
    19 ХК Сочи (Сочи) 62 59
    20 Северсталь (Череповец) 62 58
    21 Трактор (Чиләбе) 62 56
    22 Адмирал (Владивосток) 62 56
    23 Динамо (Рига) 62 41
    24 Динамо (Минск) 62 39
  • 1/4 Финала Конференции

    Конференция Восток

    C Командалар
    4 Ак Барс (Казан) 1
    0 Нефтехимик (Түбән Кама) 8
    1 Автомобилист (Екатеринбург) 4
    4 Сибирь (Новосибирск) 5
    4 Барыс (Нур-Солтан) 2
    1 Металлург (Магнитогорск) 7
    2 Авангард (Омск) 3
    4 Салават Юлаев (Уфа) 6

    Конференция Запад

    C Командалар
    4 ЦСКА (Мәскәү) 1
    0 Торпедо (Түбән Новгород) 8
    4 Динамо (Мәскәү) 4
    2 Спартак (Мәскәү) 5
    4 СКА (Санкт-Петербург) 2
    0 Витязь (Мәскәү өлк.) 7
    4 Йокерит (Хельсинки) 3
    2 Локомотив (Ярославль) 6

ИНТЕРНЕТ-КИБЕТ

ХК «Ак Барс», ХК «Барс» һәм ХК «Ирбис» катнашындагы матчларның иганәчесе
Генераль
иганәчесе
КХЛ чемпионаты партнерлары
2019/20 сезон