23 октябрь чәршәмбе, 17:00 МСК УКРК «Арена Металлург»
Металлург Магнитогорск
?:?
Ак Барс Казан

ВАКЫЙГАЛАР

  • Октябрь
    Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    Лого 30 01 Лого 02 03 04 05 Лого 06
    07 Лого 08 09 10 Лого 11 12 13
    Лого 14 15 16 Лого 17 18 Лого 19 20
    Лого 21 22 Лого 23 24 25 Лого 26 27
    Лого 28 29 Лого 30 31 01 Лого 02 03
    Өй матчлары Кунак матчлары
  • октябрь 2019
    23.10.2019

    Динамо

    Рига

    башлана<br />19:30да

    Трактор

    Чиләбе

    Металлург

    Магнитогорск

    башлана<br />17:00да

    Ак Барс

    Казан

    Адмирал

    Владивосток

    башлана<br />12:30да

    Динамо

    Мәскәү

    Амур

    Хабаровск

    башлана<br />12:00да

    ХК Сочи

    Сочи

    22.10.2019

    СКА

    Санкт-Петербург

    2

    Нефтехимик

    Түбән Кама

    3

    Динамо

    Минск

    1

    Барыс

    Нур-Солтан

    2

    Йокерит

    Хельсинки

    2

    Спартак

    Мәскәү

    3

    Салават Юлаев

    Уфа

    1

    Авангард

    Омск

    2

    Сибирь

    Новосибирск

    4

    Витязь

    Мәскәү өлк.

    1

    21.10.2019

    Локомотив

    Ярославль

    1

    Трактор

    Чиләбе

    2

    ЦСКА

    Мәскәү

    5

    Торпедо

    Түбән Новгород

    2

    Автомобилист

    Екатеринбург

    1

    Ак Барс

    Казан

    6

    Куньлунь Ред Стар

    Пекин

    3

    ХК Сочи

    Сочи

    2

    Амур

    Хабаровск

    1

    Динамо

    Мәскәү

    5

    20.10.2019

    Динамо

    Рига

    1

    Нефтехимик

    Түбән Кама

    2

    СКА

    Санкт-Петербург

    2

    Спартак

    Мәскәү

    3

    Металлург

    Магнитогорск

    3

    Авангард

    Омск

    0

    Барыс

    Нур-Солтан

    3

    Витязь

    Мәскәү өлк.

    2

    19.10.2019

    ЦСКА

    Мәскәү

    3

    Трактор

    Чиләбе

    0

    Йокерит

    Хельсинки

    3

    Торпедо

    Түбән Новгород

    4

    Салават Юлаев

    Уфа

    3

    Ак Барс

    Казан

    1

    Адмирал

    Владивосток

    5

    Северсталь

    Череповец

    3

    Куньлунь Ред Стар

    Пекин

    1

    Динамо

    Мәскәү

    2

    Все результаты

Медиа

  • Тюбетейка у Ли − как влитая! | Победная раздевалка «Ак Барса» после победы над «Автомобилистом»

    Выпуск №4 программы Pro Ак Барс от 17.10.2019

    «Ак Барс» − «Йокерит» | Обзор матча 17.10

    Форма «Зелёного дерби»

    Тюбетейка у Пети! | Победная раздевалка «Ак Барса» после игры с «Йокеритом»

    «Ак Барс» − «Автомобилист» | Обзор матча 14.10

  • Тренировка «Ак Барса» в Магнитогорске

    «Автомобилист» (Екатеринбург) - «Ак Барс»

    Тренировка «Ак Барса» в Екатеринбурге

    «Салават Юлаев» (Уфа) - «Ак Барс»

    Тренировка «Ак Барса» в Уфе

    «Ак Барс» - «Йокерит» (Хельсинки)

Турнир таблицалары

  • Конференцияләр
    Дивизионнар
    КХЛ

    Көнчыгыш конференциясе

    Место Команда У О
    1 Ак Барс (Казан) 19 30
    2 Авангард (Омск) 20 29
    3 Барыс (Нур-Солтан) 19 28
    4 Сибирь (Новосибирск) 19 26
    5 Салават Юлаев (Уфа) 20 25
    6 Адмирал (Владивосток) 19 25
    7 Автомобилист (Екатеринбург) 20 22
    8 Нефтехимик (Түбән Кама) 22 21
    9 Трактор (Чиләбе) 23 20
    10 Металлург (Магнитогорск) 20 18
    11 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 20 18
    12 Амур (Хабаровск) 20 17

    Көнбатыш конференциясе

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 20 35
    2 Динамо (Мәскәү) 21 25
    3 Витязь (Мәскәү өлк.) 20 30
    4 СКА (Санкт-Петербург) 22 25
    5 Торпедо (Түбән Новгород) 22 25
    6 Спартак (Мәскәү) 21 22
    7 Йокерит (Хельсинки) 18 21
    8 Северсталь (Череповец) 20 17
    9 Локомотив (Ярославль) 19 16
    10 Динамо (Минск) 19 16
    11 ХК Сочи (Сочи) 20 15
    12 Динамо (Рига) 19 12

    Харламов дивизионы

    Место Команда У О
    1 Ак Барс (Казан) 19 30
    2 Сибирь (Новосибирск) 19 26
    3 Автомобилист (Екатеринбург) 20 22
    4 Нефтехимик (Түбән Кама) 22 21
    5 Трактор (Чиләбе) 23 20
    6 Металлург (Магнитогорск) 20 18

    Чернышев дивизионы

    Место Команда У О
    1 Авангард (Омск) 20 29
    2 Барыс (Нур-Солтан) 19 28
    3 Салават Юлаев (Уфа) 20 25
    4 Адмирал (Владивосток) 19 25
    5 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 20 18
    6 Амур (Хабаровск) 20 17

    Бобров дивизионы

    Место Команда У О
    1 Динамо (Мәскәү) 21 25
    2 СКА (Санкт-Петербург) 22 25
    3 Спартак (Мәскәү) 21 22
    4 Йокерит (Хельсинки) 18 21
    5 Северсталь (Череповец) 20 17
    6 Динамо (Рига) 19 12

    Тарасов дивизионы

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 20 35
    2 Витязь (Мәскәү өлк.) 20 30
    3 Торпедо (Түбән Новгород) 22 25
    4 Локомотив (Ярославль) 19 16
    5 Динамо (Минск) 19 16
    6 ХК Сочи (Сочи) 20 15

    Общая таблица КХЛ

    Место Команда У О
    1 ЦСКА (Мәскәү) 20 35
    2 Ак Барс (Казан) 19 30
    3 Витязь (Мәскәү өлк.) 20 30
    4 Авангард (Омск) 20 29
    5 Барыс (Нур-Солтан) 19 28
    6 Сибирь (Новосибирск) 19 26
    7 Динамо (Мәскәү) 21 25
    8 Салават Юлаев (Уфа) 20 25
    9 СКА (Санкт-Петербург) 22 25
    10 Торпедо (Түбән Новгород) 22 25
    11 Адмирал (Владивосток) 19 25
    12 Автомобилист (Екатеринбург) 20 22
    13 Спартак (Мәскәү) 21 22
    14 Йокерит (Хельсинки) 18 21
    15 Нефтехимик (Түбән Кама) 22 21
    16 Трактор (Чиләбе) 23 20
    17 Металлург (Магнитогорск) 20 18
    18 Куньлунь Ред Стар (Пекин) 20 18
    19 Амур (Хабаровск) 20 17
    20 Северсталь (Череповец) 20 17
    21 Локомотив (Ярославль) 19 16
    22 Динамо (Минск) 19 16
    23 ХК Сочи (Сочи) 20 15
    24 Динамо (Рига) 19 12
  • Финал
    Финалы Конференций
    1/2 Финала Конференций
    1/4 Финала Конференций

    С Команды
    4 ЦСКА (Москва ) 1
    0 Авангард (Омская обл. ) 4

    Конференция Запад

    С Команды
    4 ЦСКА (Москва ) 1
    3 СКА (Санкт-Петербург ) 2

    Конференция Восток

    С Команды
    4 Авангард (Омская обл. ) 4
    2 Салават Юлаев (Уфа ) 6

    Конференция Запад

    С Команды
    4 ЦСКА (Москва ) 1
    1 ХК Динамо (Москва ) 5
    4 СКА (Санкт-Петербург ) 2
    1 Локомотив (Ярославль ) 3

    Конференция Восток

    С Команды
    1 Автомобилист (Екатеринбург ) 1
    4 Салават Юлаев (Уфа ) 6
    1 Барыс (Астана ) 2
    4 Авангард (Омская обл. ) 4

    Конференция Запад

    С Команды
    4 ЦСКА (Москва ) 1
    0 Витязь (Московская обл. ) 8
    4 СКА (Санкт-Петербург ) 2
    2 Спартак (Москва ) 7
    4 Локомотив (Ярославль ) 3
    2 ХК Сочи (Сочи ) 6
    2 Йокерит (Хельсинки ) 4
    4 ХК Динамо (Москва ) 5

    Конференция Восток

    С Команды
    4 Автомобилист (Екатеринбург ) 1
    0 Трактор (Челябинск ) 8
    4 Барыс (Астана ) 2
    3 Торпедо (Нижний Новгород ) 7
    2 Металлург (Магнитогорск ) 3
    4 Салават Юлаев (Уфа ) 6
    4 Авангард (Омская обл. ) 4
    0 Ак Барс (Казань ) 5

Статистика

ИНТЕРНЕТ-КИБЕТ

ХК «Ак Барс», ХК «Барс» һәм ХК «Ирбис» катнашындагы матчларның иганәчесе
Генераль
иганәчесе
КХЛ чемпионаты партнерлары
2019/20 сезон